W warszawskiej Arkadii odbyło się 3-dniowe, coroczne święto trendów - "Sephora Trend Report". To jedno tych wydarzeń w stolicy, na którym nie może zabraknąć wszystkich fanów piękna i światowych trendów. Podczas trzech dni pełnych eksperckich konsultacji, Sephora wraz partnerami oraz gwiazdami, odkodowała trendy sezonu jesień-zima 2015/2016.

Tematem przewodnim w tym sezonie było konturowanie twarzy. To technika makijażowa rodem z Hollywood, wysmuklająca twarz i świetnie prezentująca się na zdjęciach. Ten i inne makijaże w trendzie, m.in. świetlisty zimowy makijaż baby face oraz zmysłowe smoky eye, można było przetestować na sobie bezpłatnie właśnie podczas Sephora Trend Report.

Na evencie pojawiło się wiele gwiazd, m.in. Patricia Kazadi, Helena Norowicz, Natalia Klimas, Katarzyna Zielińska, Zofia Ślotała, Kamila Szczawińska oraz Paulina Drażba.

- Bardzo rzadko korzystam z pomocy makijażysty, najczęściej maluję się sama, bo bardzo lubię to robić. Stosuję bardzo klasyczny makijaż, uwielbiam czerwoną szminkę i bakłażanowy tusz do rzęs, bo dobrze wygląda do zielonych oczu. Lubię też dużo różu na policzkach i jasne oko - smoky eye nie jest dla mnie - powiedziała Natalia Klimas.

- Moje ulubione triki makijażowe to właśnie konturowanie, mocny bronzer, wyraziście wytuszowane rzęsy i jakaś piękna szminka, najlepiej w jasnym kolorze - dodała Patricia Kazadi.

Zobaczcie w naszej galerii powyżej, jak prezentowały się zaproszone gwiazdy!