To była kolorowa noc, przepełniona najlepszą muzyką znaną z anteny Radia Kolor 103 FM. Tej nocy klub XOXO wypełniony był po brzegi przyjaciółmi Radia Kolor, wśród których znaleźli się: słuchacze, partnerzy biznesowi i zaprzyjaźnione gwiazdy.

Przybyli goście bawili się do utworów, które znalazły się na dwupłytowej składance. Na pierwszej z nich znajdziemy dynamiczne brzmienia. Wśród nich - hity ostatnich miesięcy jak "Nieprawda" Ani Dąbrowskiej, "Ex's & Oh's" Elle King czy "Sax" Fleur East. Drugi krążek to zupełnie inny klimat. Na nim umieściliśmy najpiękniejsze ballady i czarujące zmysłowe brzmienia od takich artystów jak Simply Red, Leon Bridges czy Robbie Williams.

Prócz szampańskiej zabawy, wyśmienitych przekąsek przygotowanych przez firmę Catering Bocian, na gości czekał zjawiskowy występ Pin Up Candy - najjaśniej świecącej gwiazdy na polskiej scenie burleski, która jako pierwsza Polka prezentowała burleskę na pokazach
w Paryżu, Wiedniu i Berlinie. Na imprezie wykonała najbardziej pożądany pokaz burleski
w gigantycznym kieliszku szampana. Swoim show, oczarowała przybyłych gości, podobnie jak niegdyś jurorów programu  „Mam Talent".

Zobaczcie, kto się pojawił!