Zofia Czerwińska, czyli serialowa Matylda okaże się koszmarną teściową i od samego początku przysporzy swojej synowej ogromnych problemów. Nadopiekuńcza i wścibska matka Cezarego będzie czepiała się Beatki o najdrobniejszy szczegół, a ta z kolei będzie miała jej serdecznie dość! Matylda okaże się osobą wyjątkowo skąpą, a jej pojawienie się w życiu Beatki i Cezarego niesie za sobą wiele tajemnic....

Zofia Czerwińska w „Pierwsza Miłości”

Jaki jest prawdziwy powód pojawienia się Matyldy w życiu Beatki i Cezarego? Jakie sekrety skrywa Matylda? Czy kobiety znajdą sposób na zażegnanie sporu i będą potrafiły normalnie rozmawiać?

O tym przekonamy się w premierowych odcinkach serialu „Pierwsza Miłość”. Zofię Czerwińską po raz pierwszy zobaczymy w serialu już w najbliższy czwartek o godzinie 18:00 na antenie telewizji Polsat. Obejrzycie ten odcinek dla aktorki, która od lat rozbawia i rozczula widzów i słuchaczy w całej Polsce?

Zofia Czerwińska i Mariusz Szczygieł

Swoją drogą, wiedzieliście, że aktorka na co dzień blisko przyjaźni się z Mariuszem Szczygłem, który kiedyś również był gwiazdą Polsatu...?