Zosia Ślotała prywatnie związana jest z bratem byłego narzeczonego Dody - Kamilem Haidarem, z którym ma dwójkę dzieci. Pierwsze, córeczka Rania Konstancja, pojawiło się na świecie w połowie 2015 roku, a ich synek Leo urodził się w maju 2017 roku. Od dłuższego czasu plotkowano o tym, kiedy stylistka i ekspertka programów śniadaniowych weźmie ślub ze swoim partnerem. W mediach krążyły informacje, że być może para wzięła sekretny ślub, ale nie chce dzielić się ze światem tą wiadomością. Jak się jednak okazuje, zaręczyny Zosi Ślotały i Kamila Haidara miały miejsce dopiero wczoraj! W zaręczynową niespodziankę było zaangażowane ponad 20 osób, a stylistka niczego się nie spodziewała.

Zosia Ślotała zaręczyła się

Zosia Ślotała o zaręczynach poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Jak się okazało, na imprezie zaręczynowej stylistki i Kamila Haidara nie zabrakło gwiazd, w tym Agnieszki Woźniak-Starak, która na Instagram Stories pokazała zdjęcie pierścionka przyszłej panny młodej. Musimy przyznać, że robi wrażenie! Zdjęcia z zaręczyn pary możecie zobaczyć TUTAJ.

Kim jest Kamil Haidar - narzeczony Zosi Ślotały? Brat Emila Haidara jest liderem metalowego zespołu Lion Shepard oraz ambasadorem Polskiej Akcji Humanitarnej. Bardzo angażuje się w pomoc potrzebującym, również w Syrii. Kamil Haidar urodził się w Lublinie, ale pierwsze lata swojego życia spędził w właśnie w kraju, w którym od 2011 roku trwa wojna domowa. Jest pół Syryjczykiem pół Polakiem, a jego rodzice są lekarzami, którzy od lat wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Zobacz zdjęcia z zaręczyn Zosi Ślotały i Kamila Haidara w GALERII --->