9 listopada w Daylight Studio w Warszawie odbyła się prezentacja nowej kolekcji damskiej na sezon jesień-zima 2016 marki Reebok. W pokazie wzięły udział ambasadorki firmy: Zosia Ślotała, Kamila Szczawińska, zawodniczka startująca w biegach przeszkodowych - Agata Pietroszek oraz założycielka Yoga Beat Studio - Karolina Erdmann.

Marka Reebok zaskoczyła pomysłowością. Zamiast profesjonalnych modelek, na wybiegu pojawiły się tancerki z niezwykłymi zdolnościami akrobatycznymi! Goście mogli podziwiać na wybiegu między innymi skomplikowane piramidy z ludzkich ciał, czy akrobacje na drążkach. Zaprezentowanie odzieży w taki sposób o wiele bardziej przypadło do gustu zgromadzonej widowni. Niespodzianką dla gości był także otwarty trening jogi, prowadzony przez ambasadorkę Reebok - Karolinę Erdmann.

Nowa kobieca kolekcja marki Reebok jest skierowana przede wszystkim do kobiet, które udowadniają że panie potrafią trenować równie ciężko, jak mężczyźni! Dzięki temu mogą czuć się wolne, a jednocześnie rozwijać się w sferze fizycznej, mentalnej i psychicznej. I oczywiście świetnie przy tym wyglądać. Ambasadorki linii pokazują, że choć wszystkie trenują bardzo intensywnie, dzięki ubraniom z kolekcji marki Reebok mogą czuć się kobieco i wyrazić swój indywidualny styl.

Zobaczcie zdjęcia z pokazu marki REEBOK w naszej GALERII