Zosia Ślotała to znana stylistka gwiazd, która chętnie dzieli się z fanami każdą chwilą ze swojego życia. Odkąd założyła bloga Baby Boom by Zosia Ślotała, fani coraz chętniej zaglądają na portale społecznościowe młodej mamy. Stylistka chętnie wrzuca tam zdjęcia nowych stylizacji, mieszkania czy dodatków, gadżetów lub zabawek dziecięcych.

Przeczytaj: Zofia Ślotała zobacz jak mieszka znana stylistka. Elegancko i z klasą [ZDJĘCIA] >>

Tym razem stylistka postanowiła zrobić sobie przerwę od zawodowych obowiązków i wyjechała na upragniony wypoczynek. Zosia Ślotała zdecydowała się wypocząć na bardzo popularnej ostatnio greckiej wyspie Mykonos. Tam wypoczywali niedawno Dawid Woliński, Joanna Przetakiewicz i Ewa Chodakowska.

Na wyspę Mykonos wylecieli również Anna i Robert Lewandowscy. Para urządziła sobie prawdziwe romantyczne wakacje. Na plaży opalali się i wypoczywali zaś w towarzystwie supermodelki Adriany Limy.

Przeczytaj: Anna Lewandowska i Adriana Limarazem na plaży! Kto by się spodziewał takiego spotkania? Mamy zdjęcia! >>

Teraz na wyspie Mykonos wraz z partnerem i córeczką Ranią Konstancją wypoczywa Zosia Ślotała. Stylistka przez kilka ostatnich miesięcy często dodawała zdjęci a z treningów. Fani wciąż opływali w zachwyty widząc zdjęcia Ślotały podczas ćwiczeń jogi. Jak widać opłacało się.

Zosia Ślotała pochwaliła się właśnie zdjęciami z wakacji. Na jednym z nich stylistka pokazała się w bikini. Wygląda naprawdę dobrze!

Zobaczcie w naszej galerii jak Zosia Ślotała wypoczywa na wakacjach!

 

Przeczytaj także: Zofia Ślotała Tak świętowała pierwsze urodziny córki. Urocze zdjęcia! >>