Zofia Ślotała i Kamil Haidar powiedzieli sobie "tak"! Popularna stylistka modowa wyszła za mąż za polsko-syryjskiego muzyka zespołu Lion Shepard, a prywatnie brata byłego partnera Dody, Emila Haidara. Ceremonia zaślubin odbyła się w środę 23 września, o czym dowiadujemy się z oficjalnego profilu Zosi na Instagramie.

- To zawsze byłeś Ty! 23.09.2020 - napisała panna młoda pod zdjęciem z dnia ślubu.

Zofia Ślotała wyszła za mąż

Ślotała i Haidar zalegalizowali swój związek po ponad pięciu latach wspólnego życia. Para doczekała się w międzyczasie już dwóch pociech. Ich zaręczyny miały miejsce w sierpniu ubiegłego roku na Mazurach. Wtedy mówiło się w mediach, że planują dość krótki okres narzeczeństwa i szybki ślub. Ostatecznie jednak postanowili zaczekać z tym do 2020 roku.

Podjęłam decyzję, że w tym roku skupiam się na rozwoju mojej marki Petite Maison na rynkach zagranicznych. Kamil też jest bardzo zajęty - ma zabukowaną trasę koncertową po Europie. Nie wyrobilibyśmy się, a ponieważ jestem perfekcjonistką, muszę mieć wszystko dograne i dopięte na ostatni guzik - mówiła Ślotała.

Los chciał, że kolejny termin również okazał się nieodpowiedni. W lipcu dowiedzieliśmy się, że w obawie o bezpieczeństwa swoich gości, Zofia odwołała planowaną od miesięcy uroczystość.

Na szczęście to, co mieliśmy zarezerwowane, udało się przełożyć na następny rok. Miejsce i pomysł na styl ceremonii pozostają jednak te same. Dla gości była to w stu procentach zrozumiała sytuacja i nie było nawet dyskusji na ten temat - opowiadała w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Ślotała i Haidar ostatecznie zaskoczyli wszystkich i zdecydowali się jednak nie czekać ze ślubem do następnego lata i pobrać się w jeden z ostatnich gorących dni tego roku.

Zobacz pierwsze zdjęcie ze ślubu Zofii Ślotały i Kamila Haidara w GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Zofia Ślotała i Kamil Haidar zaręczyli się! Pierścionek naprawdę robi wrażenie [FOTO]