Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się! Aktorka i znany siatkarz spotykają się od ponad roku - poznali się zeszłej wiosny na Mazurach, gdzie sportowiec przebywał na zgrupowaniu swojej drużyny. Para po raz pierwszy pojawiła się razem na ślubie córki Anny Korcz we wrześniu 2018 roku, a wspólne zdjęcie opublikowali na Instagramie dopiero pod koniec roku. Wtedy już nikt nie miał wątpliwości, że Zosia Zborowska i Andrzej Wrona są razem. Swój związek potwierdzili podczas oficjalnego wyjścia na Bal Mistrzów Sportu 2018. Od tamtej pory, są uważani za jedną z najgorętszych par show biznesu, a paparazzi nie odstępują ich na krok. 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się!

Siatkarz postanowił oświadczyć się ukochanej w dniu jej 32. urodzin. O swoich zaręczynach, Andrzej Wrona i Zofia Zborowska poinformowali na Instagramie, publikując wspólne zdjęcie z widocznym pierścionkiem na palcu serdecznym aktorki. Pod zdjęciami dodali opisy, nawiązujące do kariery sportowej Andrzeja Wrony.

"Zablokowana 4 life. w_kracze najlepszym blokującym plusligi 2018/2019. 81 bloków...ale to ten 82 zapamiętam na zawsze #najlepiej" - napisała pod fotografią Zosia.

Andrzej Wrona nie pozostał jej dłużny:

"Oprócz 81 bloków w sezonie 2018/2019, w zeszły weekend udało mi się zrobić ten jeden, najważniejszy, pojedynczy blok na @zborowskazofia. Dowód na rzeczonym zdjęciu "

Serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony obejrzycie w naszej galerii --->