Zofia Zborowska jest w ciąży - zasugerowała siostra aktorki. Hanna Zborowska Neves zamieściła wymowny komentarz pod ostatnim wspólnym zdjęciem świeżo poślubionej pary wskazujący na to, że gwiazda warszawskiego Och Teatru spodziewa się dziecka. Czy to właśnie dlatego 32-letnia Zosia Zborowska i od młodszy od niej o rok sławny siatkarz, Andrzej Wrona, wzięli w sierpniu ślub zaledwie po roku znajomości? Sprawdzamy, o co chodzi w tych zaskakujących doniesieniach.

Zofia Zborowska jest w ciąży?

Dokładnie rok temu zrobiliśmy sobie nasze pierwsze wspólne zdjęcie. Kolejne w takiej pozycji i na tym pomoście zrobiliśmy sobie 17 maja 2019... - tak aktorka podpisała zdjęcie z mężem.

Następne zrobicie 17 lutego 2020 tuż po porodzie - skomentowała siostra Zofii Zborowskiej.

Jak się szybko okazało, komentarz Hani Zborowskiej miał charakter czysto żartobliwy. Mimo wszystko, Zofia postanowiła jednoznacznie wyjaśnić zaistniałe zamieszanie na InstaStories. Aktorka zdementowała plotki o swojej ciąży i przypomniała, że przecież niedawno rozpoczęła restrykcyjną głodówkę leczniczą, czego absolutnie nie podjęłaby się, gdy spodziewała się dziecka.

Cześć wszystkim, słuchajcie, chciałabym was bardzo przeprosić w imieniu tak naprawdę mojej siostry, ale w swoim też. Prawda jest taka, że nie jestem w ciąży, to był głupi żart. Nie wiem, co strzeliło Hance do głowy, ale jestem na Dąbrowskiej, więc nie robiłabym postu, gdybym była w ciąży - powiedziała aktorka.

Jak widać, specyficzne poczucie humoru to wspólna cecha w rodzinie Zborowskich.

SPRAWDŹ TEŻ: Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub [ZDJĘCIA]