Zofia Zborowska, która od trzech lat wciela się w postać stomatolog Anetę Dylską w serialu "Barwy szczęścia", zdradził w jednym z wywiadów, że nie chce już dłużej pracować dla Telewizji Polskiej. - Praca w TVP mnie już nie interesuje – powiedziała aktorka w rozmowie z magazynem "Teleshow", nie podając jednak dokładnego powodu odejścia. 

Według doniesień "Super Expressu" 33-latka zdecydowała się na taki krok po tym, jak telewizja publiczna wyemitowała wzbudzający wiele emocji film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało", w którym w złym świetle ukazano jej ojca, również znanego aktora - Wiktora Zborowskiego, który miała bronić Zatoki Sztuki, gdzie w przeszłości dochodziło do wykorzystywania seksualnego osób nieletnich.

Zofia Zborowska odchodzi z "Barw szczęścia" 

Zofia Zborowska nie jest pierwszą gwiazdą, która w ostatnich dniach postanowiła zakończyć współpracę z Telewizją Polską. Podobną decyzję kilka tygodni temu podjęła m. in. Margaret. Piosenkarka na początku czerwca poinformowała, że nie zasiądzie ponownie w fotelu jurora w "The Voice of Poland", ponieważ program emitowany jest przez TVP, "więc sobie odpuści". 

ZOBACZ TAKŻE: "LOVE ISLAND 2": ruszył casting do nowej edycji. Wiemy, kiedy premiera