W budzącej salwy śmiechu farsie “Skok w bok” zagrali Dorota Chotecka, Paulina Holtz, Sławomir Zapała, Michał Milowicz, Michalina Sosna, Marta Chodorowska oraz Michał Malinowski. Ta lekka i zabawna komedia będzie grana na deskach Teatru Capitol także przez całe wakacje. To świetna informacja dla fanów tegoż teatru!

Jak się okazuje, w teatrze gwiazdy świeciły jasno nie tylko na scenie, lecz również na widowni. Wśród gości spektaklu pojawili się m.in. Patricia Kazadi, Olga Kalicka, Adam Fidusiewicz, Dariusz Kordek, Iwona Węgrowska, Radosław Pazura, Andżelika Piechowiak i Rafał Olejniczak, Zygmunt Chajzer, Joanna Żółkowska, Marcin Troński, Jerzy i Grażyna Gudejko. Spektakl obejrzały także mentorki programu “Projekt Lady” – Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska oraz zwyciężczyni 1. edycji tego show -  Patrycja Wieja.

W naszej GALERII znajdziecie zdjęcia gwiazd, które pojawiły się na poniedziałkowej premierze spektaklu “Skok w bok”. Wy też się wybierzecie na niego do teatru Capitol?