Nie żyje Rick Genest. Alternatywny model, znany lepiej jako Zombie Boy, zmarł w wieku 32 lat. Jak donosi rozgłośnia iHeartRadio, przyczyna śmierci Kanadyjczyka to samobójstwo. Jego martwe ciało znaleziono w jego mieszkaniu. Przypomnijmy, że artysta, aktor i model zyskał międzynarodową sławę w 2011 roku, po tym jak wystąpił w teledysku Lady Gagi do piosenki "Born This Way". Pokrytego tatuażami modela można też oglądać m.in. w wideoklipie "Sabotaż" polskiej piosenkarki Honoraty Skarbek z 2012 roku. Lady Gaga zareagowała na tragiczne wieści o samobójstwie Zombie Boy'a na Twitterze. Wokalistka jest "więcej niż zdruzgotana". Przy okazji, artystka zachęciła każdego, kto cierpi z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym, by zwrócił się o pomoc do przyjaciół i rodziny - Musimy się nawzajem ratować - dodała.

Kim był Zombie Boy - Rock Genest?

Rick Genest przyszedł na świat 7 sierpnia 1985 roku w LaSalle w kanadyjskiej prowincji Quebec. Jego życie nie było łatwe. Gdy był nastolatkiem wykryto u niego guza mózgu, którego usunięto mu operacyjnie, gdy miał 16 lat. Swój przydomek artystyczny Zombie Boy otrzymał od znajomych. Proces pokrywania swojego całego ciała tatuażami, które przedstawiają rozkładające się ludzkie ciało, rozpoczął już w wieku 19 lat. Zombie Boy wystąpił w sesjach zdjęciowych dla takich prestiżowych magazynów, jak "Vanity Fair" czy "GQ".

Zdjęcia Zombie Boy'a znajdziecie w GALERII >>. Z kolei poniżej możecie obejrzeć teledysk Honoraty Skarbek do hitu "Sabotaż" z jego udziałem:

Jeśli masz myśli samobójcze, masz jakiś problem, zmagasz się z depresją i obniżonym nastrojem i nie masz z kim o tym porozmawiać, zadzwoń pod numer telefonu zaufania 116 111.

ZOBACZ TEŻ: Zombie Boy BEZ tatuaży. Sprawdź, jak wyglądał [GALERIA]