Alec i Hilaria Baldwin spodziewają się dziecka. 36-latka ogłosiła szczęśliwą nowinę na Instagramie, publikując wideo na którym widać jej ciążowy brzuch. - Pozwolę dziecku mówić ponieważ nie mam słów, aby wyrazić, co czujemy. Właśnie otrzymałam wiadomość, że z maluszkiem wszystko jest w porządku. Chciałem się tym z Wami podzielić. Zaczynamy wszystko od nowa - napisała pod filmem. Wiadomość o ciąży jest dla pary tym bardziej radosna, że w ubiegłym roku Hilaria Baldwin musiała zmierzyć się z dwoma poronieniami. 

Ciotka Hailey Baldwin jest w ciąży. Hilaria Baldwin pokazała ciążowe wideo

Hilaria i Alec Baldwin nie mogą zaliczyć ubiegłego roku do udanych. Parę spotkało podwójne nieszczęście - straciła dwójkę nienarodzonych dzieci (w kwietniu oraz listopadzie). Fani wyrazili dla nich wsparcie w komentarzach i wyznali, że będą modlić się o to, aby Hilarii udało się donosić tę ciążę do końca. 

Będzie to piąte dziecko pary. Baldwinowie wychowują już czwórkę swoich dzieci: Carmen Gabrielę (6), Romeo Alejandro Davida (2), Leonardo Ángela Charlesa (3) i Rafaela Thomasa (4). 62-letni Alec ma również 24-letnią córkę Irleand z poprzedniego związku z Kim Basinger.

ZOBACZ TEŻ: ŻONA ALECA BALDWINA poroniła po raz drugi w tym roku: "Jestem zdruzgotana" [WIDEO]