Smutne wieści zza oceanu. Hilaria Baldwin ponownie poroniła. Żona hollywoodzkiego aktora, Aleca Baldwina, straciła dziecko w czwartym miesiącu ciąży. To już niestety drugi raz w tym roku, gdy 61-letni laureat trzech Złotych Globów i jego młodsza 35-letnia małżonka doświadczają tragedii poronienia. Zaledwie siedem miesięcy temu, w kwietniu 2019, państwo Baldwin także stracili swoje nienarodzone dziecko.

Żona Aleca Baldwina ponownie poroniła

Hilaria Baldwin ogłosiła, że straciła dziecko krótko po tym, jak wybrała się na rutynowe badanie podczas 20. tygodnia ciąży. Szczerze wyznała, że zupełnie nie spodziewała się, że coś może być nie w porządku.

Z przykrością informujemy, że dzisiaj dowiedzieliśmy się, że nasze dziecko zmarło w wieku 4 miesięcy. Chcemy również, abyście wiedzieli, że mimo że nie czujemy się teraz dobrze, to będziemy - napisała we wpisie towarzyszącym nagraniu wideo z udziałem swojej sześcioletniej córki, Carmen.

Na wieści o poronieniu swojej ciotki zareagowała już sławna modelka, a prywatnie żona Justina Biebera, Hailey Bieber

- Tak bardzo mi przykro. Kocham was - napisała w komentarzu pod postem Hilarii.

Przypomnimy, że Alec Baldwin i jego żona mają już czworo wspólnych dzieci: Carmen Baldwin (ur. 2013), Rafael Thomas Baldwin (ur. 2015), Leonardo Ángel Charles Baldwin (ur. 2016) i Romeo Alejandro David Baldwin (ur. 2018).

Zobacz zdjęcia Aleca i Hilarii Baldwin z dziećmi w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Baby boom w polskim show-biznesie! Kto jest w ciąży, a kto już urodził?