Edward Miszczak został wdowcem. Żona dyrektora programowego stacji telewizyjnej TVN, Małgorzata Miszczak, zmarła 20 lutego 2019 po długiej walce z chorobą. O śmierci małżonki Edwarda Miszczaka dowiadujemy się z nekrologów i kondolencji zamieszczonych w czwartek przez bliskich Edwarda Miszczaka i jego dwóch synów, Szymona i Szczepana, oraz pracowników grupy TVN Discovery Polska w "Gazecie Wyborczej".

Edi, Szymonie, Szczepanie już nie cierpi, już jest w lepszym świecie. Walczyliście o Jej życie długo i wszelkimi możliwymi sposobami. Przyjmijcie nasze najszczersze dla Was życzenia by przetrwać ten trudny czas, który przed Wami, a w chwilach kryzysów pamiętajcie, że nasz dom i nasze serca są dla Was zawsze otwarte. Bożena, Sandra, Piotr i Mariusz - to treść opublikowanych w gazecie kondolencji od bliskich rodziny Miszczaków.

Kim była żona Edwarda Miszczaka?

O żonie Edwarda Miszczaka wiadomo bardzo niewiele. Świadomą decyzją Małgorzaty Miszczak było bowiem pozostać w cieniu męża i korzystać z prywatności. Rzadko pojawiali się też razem na publicznych imprezach i bankietach.

Redakcja gala.pl. dołącza się do wyrazów współczucia dla Edwarda Miszczaka i jego dwóch synów.

SPRAWDŹ TEŻ: Cezary z "Sanatorium miłości" zmarł nagle. Znamy przyczynę śmierci