Żona Macieja Rybusa urodzi bliźnięta? Taka plotka pojawiła się w mediach. Lana Rybus, którą piłkarz poślubił w marcu tego roku, wkrótce zostanie mamą. Mówi się, że Rybus będzie ojcem bliźniąt. Choć piłkarz ostatnich tygodni nie może zaliczyć do udanych ze względu na porażkę Polski na Mundialu 2018, to jednak już niedługo prawdopodobnie czeka go podwójna radość! Nie da się ukryć, że związek Macieja i Lany rozwija się w błyskawicznym tempie. Najpierw niespodziewane zaręczyny, ledwie miesiąc później bajkowy ślub, a wkrótce poród. Skąd się wzięła piękna Lana i jak skradła serce przystojnego piłkarza reprezentacji Polski? Poznaj bliżej żonę Macieja Rybusa!

Lana, żona Macieja Rybusa, to prawdziwa piękność. Nic dziwnego, że polski piłkarz stracił dla niej głowę. Jak opowiadał w jednym z wywiadów, pochodząca z Osetii Lana pracowała jako menedżer w restauracji obok hotelu, w którym się zatrzymał po przylocie do Rosji z Francji. Od razu zwróciła jego uwagę. Rybus coraz częściej gościł w restauracji, aż w końcu odważył się zaprosić Lanę na randkę. Piłkarz zamieszkał z Laną w Moskwie, gdzie na co dzień gra w klubie Lokomotiw Moskwa. Mówi się, że partnerki piłkarzy, tzw. wags, opływają w luksusy. Ale życie Lany było bajką jeszcze zanim związała się z Maciejem Rybusem! Wykwintne restauracje, prywatne samoloty, wspaniałe kreacje, droga biżuteria. Skąd takie bogactwa? Otóż piękna Lana pracuje jako modelka i wielokrotnie brała udział w sesjach o prawdziwie luksusowej scenografii. A odkąd została żoną Rybusa, Lana taki luksus ma na co dzień.

Lana Rybus już wczesną jesienią urodzi dziecko. A może nawet... dzieci! Plotkuje się bowiem, że żona Macieja Rybusa spodziewa się bliźniąt. Piłkarz jak na razie nie potwierdził plotek w rozmowie z dziennikarzami ani na swoim Instagramie. Zapowiedział za to, że razem z Laną zorganizują drugi ślub i wesele. Tym razem w Polsce. Pierwszy ślub Macieja Rybusa z piękną Rosjanką odbył się w Rosji. Lana miała dwie suknie ślubne, jedną piękniejszą od drugiej. Wyglądała jak księżniczka! Ciekawe, jak zaprezentuje się podczas ślubu numer dwa. Już wypatrujemy zdjęć kreacji!