Małgorzata Trzaskowska w czerwcu zdecydowała się założyć swoje oficjalne profile w mediach społecznościowych. W krótkim czasie żona Rafała Trzaskowskiego, opublikowała na Instagramie już kilkadziesiąt postów. Wybranka kandydata na Prezydenta Polski zamieszcza tam nie tylko materiały z kampanii wyborczej męża, ale także zdjęcia, które ukazują ją od zdecydowanie bardziej prywatnej strony.

Żona Trzaskowskiego pokazała swoją siostrę bliźniaczkę

Jakiś czas temu Gosia Trzaskowska postanowiła zaspokoić ciekawość internautów i zaprezentować im na swoim instagramowym profilu zdjęcia z rodzinnego albumu. Kandydatka na Pierwszą Damę pochwaliła się archiwalnymi oraz nowszymi fotografiami z członkami najbliższej rodziny.

Wszyscy ciągle mnie pytają o siostrę bliźniaczkę. A mamy przecież jeszcze brata. I to jakiego! - napisała przy czarno-białym zdjęciu z rodzeństwem.

Warto wspomnieć, że to właśnie w głównej mierze dzięki swojemu bratu Małgorzata Trzaskowska poznała swojego obecnego męża.

Oglądałam zdjęcia mojego brata ze studiów i na jednym z nich zobaczyłam chłopaka, który mnie zaciekawił. Później przyjechałam do brata na zakończenie roku kolegium europejskiego na Natolinie. Zobaczyłam z daleka Rafała i w mojej głowie pojawiła się, zupełnie nie wiem skąd, myśl: »To będzie mój mąż«. Sama się wtedy śmiałam z tego dziwnego przeczucia... - wspominała w wywiadzie dla magazynu "Vogue".

Zobacz zdjęcia żony Rafała Trzaskowskiego z rodzeństwem i ojcem w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Małgorzata Trzaskowska - kim jest żona prezydenta Warszawy?