Kim jest żona Sławomira Zapały? Magdalena Kajrowicz "Kajra" urodziła się 27 kwietnia 1984 roku i ma 164 cm wzrostu. Razem z mężem występuje na scenie i jeździ w trasy koncertowe. Na swoim Instagramie chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z występów oraz wrzuca fotografie ze wspólnego życia ze Sławomirem. Jednak przed sukcesem hitu "Miłość w Zakopanem" para nie miała w życiu tak dobrze. Sławomir Zapała jest z wykształcenia aktorem, który długo walczył o swoje miejsce w zawodzie, ale przypadały głównie drugoplanowe role. Magdalena Kajrowicz również nie miała szczęścia w aktorstwie - dostawała zazwyczaj epizodyczne role w serialach. Obydwoje, jeszcze się wtedy nie znając, wpadli na pomysł, żeby poszukać szczęścia w Stanach Zjednoczonych.

Magdalena Kajrowicz - seriale

Magdalena Kajrowicz zagrała w kilku polskich filmach i serialach. Żona Sławomira w "Czasie honoru" wcieliła się w rolę Sary. Mogliśmy ją oglądać też w "Prawie Agaty", "Ojcu Mateuszu", czy "Blondynce".

Żona Sławomira Zapały - kim jest?

Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz poznali się w Stanach Zjednoczonych. To tam Sławomir po raz pierwszy postanowił spróbować sił jako piosenkarz. Magdalena była kelnerką w jednym z barów w których występował, chcąc zarobić na lekcje śpiewu. 

"Pracowałam jako kelnerka. Gdy Sławomir pierwszy raz mnie zobaczył, nie wiedział, że jestem Polką i zaczął mówić do mnie po hiszpańsku. W odpowiedzi podałam mu ruskie pierogi! Wtedy zorientował się, że jestem z Polski - wyznała Magdalena Kajrowicz w jednym z wywiadów. Dodała też, że Sławomir zostawił jej wtedy napiwek w wysokości swojej tygodniowej wypłaty.

Sławomir namówił Magdalenę, by wrócili do Polski i już kilka miesięcy po powrocie wzięli ślub. Założyli zespół Trzymamy się Zapały i nagrywali piosenki. Przełomem okazał się dla nich utwór "Megiery". Sławomir Zapała często podkreśla, że to dzięki żonie udało mu się pokonać kompleksy związane z wyglądem. Magdalena Kajrowska uwielbia  poczucie humoru ukochanego i jego dystans. W 2016 r. na świat przyszedł ich pierwszy syn - Kordian.