Już dziś największe stacje telewizyjne zaczynają swój wiosenny sezon. Mają dla swoich widzów pełen pakiet starych programów w świeżej odsłonie, jak również nowych - zupełnie dotąd nieznanych! 

Do jednych z nich zalicza się reality show "Żony Hollywood", który już pod koniec marca wejdzie na antenę stacji TVN. Dziś możecie zobaczyć na oficjalnej stronie, zwiastun zapowiadającego się "na bogato" show. 

Opowiada on o pięciu Polkach, które podbijają wzgórza Los Angeles. Każda ma za sobą inną historię, natomiast łączy je jedno - spełnił się ich "amerykański sen". Wszystkie są piękne, bogate, żyją w luksusowych willach i jeżdzą najlepszymi samochodami świata. Uwielbiają imprezować i robić wielkie zakupy. Co ciekawe, niekoniecznie za pieniądze męża! Każda z pań ma dobrze płatną pracę, a niektóre mogą się pochwalić znajomością z największymi gwiazdami Hollywood. 

Dla niecierpliwych - już od jutra na stronie Player.pl, będziecie mogli na bieżąco śledzić losy pięknych Polek, które podbijają serce Ameryki. 

Jesteście ciekawi nowego programu TVN? 

Zapowiada się na to, że będziemy mieli okazję oglądać prawdziwe "Sex and the City"! 

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Gwiazdy TVN na konferencji ramówkowej stacji