Zosia Ślotała jest jedną z najsłynniejszych polskich stylistek. Jej Instagram cieszy się sporą popularnością. Instagram Zosi Ślotały obserwuje prawie 100 tysięcy obserwatorów. Nic więc dziwnego, że stylistka chętnie rozpieszcza swoich fanów. Jakiś czas temu gwiazda pochwaliła się swoją garderobą. Tyle butów z pewnością nie ma żadna polska gwiazda! Garderoba stylistki utrzymana jest w odcieniach bieli i szarości. Podobnie urządzone jest całe mieszkanie gwiazdy. Łatwo zauważyć, że gwiazda na pierwszym miejscu stawia swoje dzieci - córeczkę Ranię oraz syna, którego imienia jeszcze nie podała do publicznej wiadomości.

Dzieci Zosi Ślotały zajmują ważne miejsce w jej życiu. Stylistka przede wszystkim rozpieszcza swoje dzieci - córeczka Zosi Ślotały Rania ma własną garderobę! Sam pokój dziewczynki jest urządzony równie stylowo, co całe mieszkanie. Teraz Zosia Ślotała pochwaliła się zdjęciem pokoju syna. Te cztery kąty robią spore wrażenie! 

ZOBACZ: ZOSIA ŚLOTAŁA tak wygląda garderoba stylistki [ZDJĘCIA]

W pokoju chłopca znajdują się przede wszystkim białe meble - łóżeczko, kołyska, wisząca półka i komoda. Gwiazdę, jak sama pisze, najbardziej urzekła tapeta z balonami, którą zdecydowała się ozdobić pokój syna. Jak przystało na chłopca w jego pokoju dominują biel, błękit i szarości. 

PRZECZYTAJZOFIA ŚLOTAŁA zobacz jak mieszka znana stylistka. Elegancko i z klasą [ZDJĘCIA]

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda pokój syna Zosi Ślotały!