Zosia Ślotała już niedługo po raz drugi zostanie mamą! Na Instagramie stylistki gwiazd pojawiły się właśnie zdjęcia z baby shower. Gwiazda poinformowała, że już za miesiąc na świecie pojawi się jej drugie dziecko. Pierwsze dziecko, córeczkę Ranię Konstancję, przywitała na świecie niecałe dwa lata temu, w czerwcu 2015 roku.

Wówczas idąc śladem zagranicznych gwiazdZosia Ślotałaurządziła prawdziwe królewskie baby shower! Wszystko, jak przystało na zaangażowaną mamę, przygotowała sama. Były słodkości, złote balony, a nawet fotobudka! Stylistka podzieliła się wtedy zdjęciami z fanami na Instagramie.

ZOBACZ: Baby shower gwiazd. Nowy trend trafił już do Polski!

Teraz jest podobnie. Zosia Ślotała urządziła wczoraj baby shower. Stylistka z pewnością już nie może doczekać się, aż na świecie pojawi się jej drugie dziecko. Gwiazda bawiła się w towarzystwie przyjaciółek, a na stołach nie zabrakło słodkich i zdrowych przekąsek.

ZOBACZ: ZOSIA ŚLOTAŁA tak wygląda garderoba stylistki [ZDJĘCIA]

Największe wrażenie zrobił jednak na fanach piękny złoto-granatowy tort, na którym pojawił się napis „Oh Boy”. Tym samym Zosia Ślotała ostatecznie potwierdziła, że spodziewa się synka.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądało zorganizowane przez Zosię Ślotałę baby shower!