Zosia Ślotała już od dłuższego czasu jest związana z bratem byłego narzeczonego Dody - Kamilem Haidarem, z którym oczekuje obecnie drugiego dziecka. Pierwsze (córeczka Rania Konstancja) pojawiło się na świecie w połowie 2015 roku. Od tego czasu plotkowało się o tym, kiedy stylistka i ekspertka programów śniadaniowych weźmie ślub ze swoim partnerem. Dziś do sieci trafiły zdjęcia, na których Zosia pozuje w kilku białych sukniach ślubnych. Czyżby te wszystkie kreacja Ślotała włożyła na swój sekretny ślub z Kamilem Haidarem?

ZOBACZ: JESSICA CHASTAIN przyleciała do Polski i odwiedziła „Dzień Dobry TVN”!

Czy zatem Zosia Ślotała faktycznie potajemnie wyszła za Kamila Haidara? Jak się okazuje, póki co nie! Stylistka wystąpiła za to w kampanii wizerunkowej nowej polskiej marki obuwniczej YES I DO, która ma specjalizować się w produkcji butów ślubnych. A te przecież najlepiej wyglądaj w obecności krótszych lub dłuższych sukni i sukienek w białym kolorze! Zosia Ślotała właśnie została twarzą i ambasadorką tej marki.

Warto przy tej okazji wspomnieć, że nie jest to pierwsza tego typu współpraca Zosi z polskim brandem. Już w zeszłym roku popularność Ślotały postanowiła wykorzystać marka loft 37, zatrudniając ją do kampanii reklamowej swoich butów. Twórczynie marki najwidoczniej były na tyle zadowolone ze stylistki, że w tym roku ponownie zaprosiły ją do współpracy. Jak się bowiem okazuje, marka YES I DO została stworzona przez założycieli brandu loft 37.

POLECAMY: ANETA KRĘGLICKA I MAGDALENA FRĄCKOWIAK razem promują buty. Zobaczcie piękne zdjęcia Polek

Zobaczcie w naszej GALERII, jak w butach YES I DO i pasujących do nich białych sukniach prezentuje się Zosia Ślotała. My jesteśmy na tak!

A może te gustowne stylizacje faktycznie przekonają ją do tego, żeby w końcu stanąć na ślubnym kobiercu. Ciekawe tylko, co na to Kamil Haidar…?