Pamiętacie, jak tydzień temu informowaliśmy Was o tym, że w mediach pojawiała się plotka o tym, że Zosia Ślotała wzięła potajemny ślub z Kamilem Haidarem? Choć do mediów faktycznie przeciekła sesja zdjęciowa, w której Zosia występuje w roli panny młodej, to jednak te spekulacje okazały się nieprawdą! Szybko okazało się bowiem, że zdjęcia nie pochodzą z jej prywatnego archiwum, ale są wynikiem pracy profesjonalnej ekipy, która przygotowała sesję wizerunkową nowej marki obuwniczej YES I DO. Marka ta ma w swojej ofercie bardzo intrygujące, spersonalizowane produkty. Nic dziwnego, że jej założycielki postarały się, aby równie intrygująco wypadła sama sesja!

ZOBACZ: ZOSIA ŚLOTAŁA wzięła potajemny ślub z Kamilem Haidarem?

YES I DO to nowa marka obuwnicza, która ma specjalizować się w produkcji butów ślubnych. A te przecież najlepiej wyglądaj w obecności krótszych lub dłuższych sukni i sukienek w białym kolorze! Zosia Ślotała, znana ze swojego zamiłowania do mody i stylizacji, została twarzą i ambasadorką tej marki. Co więcej, zapozowała Marcie Wojtal do bardzo zmysłowych zdjęć, utrzymanych w pięknych, pastelowych kolorach.

POLECAMY TEŻ: ZOSIA ŚLOTAŁA tak wygląda garderoba stylistki [ZDJĘCIA]

Jak i gdzie powstawała ta sesja? Kto jeszcze, poza Zosią, znalazł się na jej planie? Jak wyglądały przymiarki, przebiórki i dopasowywanie stylizacji? No i przede wszystkim: jakie są wymarzone buty ślubne Zosi? Odpowiedzi na te pytania znamy tylko my!

Zobaczcie nasz materiał WIDEO i sprawdźcie, co o butach YES I DO mówi ich ambasadorka, Zosia Ślotała!

Faktycznie wygląda, jakby zaraz po sesji miała stanąć w nich na ślubnym kobiercu? Nie mielibyśmy nic przeciwko! ;-)