Zosia Zborowska radosną nowinę o ciąży przekazała za pośrednictwem Instagrama. Tutaj także ujawniła płeć i imię dziecka. Już wiadomo, że córka aktorki i siatkarza Andrzeja Wrony otrzyma ważne dla gwiazdy imię. Jakie?

Imię dziecka Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Zosia Zborowska już wkrótce zostanie mamą. Aktorka przekazała właśnie, że córeczka, której się spodziewa, otrzyma imię po jej ukochanej babci.

Nadzieja - tak miała na imię moja Babcia… Babcia Nadzia - zaczęła aktorka. 

Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej Mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę - przyznała.

Hanna Neves (siostra aktorki - red.) za każdym razem jak rodziła swoje córeczki, to przypominała mi, że ona nie nazwała swoich córek Nadzia, bo ja sobie to zaklepałam jako małolata, wiec jeśli będę miała kiedyś córkę, to MUSZĘ JĄ TAK NAZWAĆ, bo inaczej się na mnie wkurzy - zażartowała.

Szczerze? Byłam pewna, że będziemy mieli chłopca, ale w sumie ja też miałam być Tadkiem, po dziadku Tadku - mężu Babci Nadzi - przypomniała. 

W każdym razie na szczęście Andrzej przystał na tę propozycję imienia. Także Nadziejko - czekamy na Ciebie bardzo - zakończyła post aktorka.

Urocze zdjęcie, które przy okazji pokazała aktorka, znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Zofia Zborowska nie ochrzci dziecka. Ma bardzo ważne powody