Zosia Zborowska-Wrona zostanie mamą. Aktorka powiadomiła o tym za pośrednictwem Instagrama. Na swoim profilu podzieliła się uroczym zdjęciem z mężem, Andrzejem Wroną. Będzie to pierwsze dziecko medialnej pary.

Zosia Zborowska jest w ciąży

Zosia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona są małżeństwem od 13 sierpnia 2019 roku. Pobrali się zaledwie kilka miesięcy po zaręczynach, które odbyły się w dniu urodzin aktorki. Teraz para oczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka.

Fotografia okraszona hashtagiem #rebus, która informuje o szczególnym stanie Zosi, nawiązuje do popularnej piosenki grupy Vanilla Ice - "Ice Ice Baby". Andrzej trzyma w rękach dwa worki lodu, Zosia zaś wskazuje na swój brzuch. Ten sposób ogłoszenia ciąży zdecydowanie pasuje do stylu bycia pary.

Pod postem posypały się gratulacje, także od znanych przyjaciół. 

Zośka, ale czad! Gratulacje kochana - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan. 

No nareszcie, nie muszę już dłużej utrzymywać w tajemnicy radosnych newsów, jeszcze raz GRATULACJE - skomentowałaAgnieszka Hyży. 

Zosi i Andrzejowi pogratulowali także Anna Lewandowska, Joanna Koroniewska, Paulina Krupińska, Qczaj, Julia Wieniawa, Izabela Janachowska oraz Piotr i Agata Rubikowie.

My również serdecznie gratulujemy! 

ZOBACZ TEŻ: Hilary Duff urodziła. Oznajmiła to w nietypowy sposób