Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zostaną rodzicami! To niezwykle radosna nowina, ale, jak mówi sama aktorka, ciąża nie jest jej ulubionym stanem ze względu na dokuczliwe dolegliwości. Gwiazda przyznała także, że o tym szczególnym stanie będzie mówić szczerze i bez ogródek, nie zważając na to, jaki obraz ciężarnej kreuje się w social mediach. 

Zosia Zborowska o ciąży

Zosia Zborowska zdradziła na Instagramie, że jedną z najbardziej dokuczliwych ciążowych dolegliwości jest zadyszka. Ta doskwiera jej szczególnie ze względu na najnowszy dubbingowy projekt. Zosia podkłada głos pod jedną z głównych ról w grze, a nagranie licznych, długich fraz wymaga sporo wysiłku.

To jest hardocore z tym sapaniem. Byłam dzisiaj pierwszy raz na dubbingu, odkąd zaszłam w ciążę i myślałam, że wyzionę ducha, a miałam sporo nagrania - przyznała aktorka.

Zosia dodała również, że nie zamierza ukrywać tego, że w ciąży nie czuje się najlepiej. 

Jeśli będę mówić o ciąży, to będę mówić prawdę. To nie jest stan cukierków, baloników, full make-up'u i czucia się, jak błogosławiony motylek. Nie. Nie. Nie. O Jezu, jak nie. I tylko tyle mam wam do powiedzenia. 

Obserwuje niektóre osoby, które są w ciąży i sobie myślę WOW, chciałabym tę ciążę tak znosić. Nie było mi dane - wyznała z rozbrajającą szczerością aktorka.

Zosia zrobiła także ankietę dla swoich obserwatorek, w której zapytała, jak one czują się w ciąży. Zdecydowana większość - 75 proc. przyznała, że wyjątkowy stan wcale nie jest przyjemny i komfortowy. 

Redakcja Gala.pl życzy przyszłej mamie dużo zdrowia i spokoju!

ZOBACZ TAKŻE: Zosia Zborowska jest w ciąży! Aktorka i siatkarz Andrzej Wrona po raz pierwszy zostaną rodzicami