Zosia Zborowska i Andrzej Wrona naprawdę są parą? Takie pytanie zadawali sobie dziennikarze już pod koniec września. To wtedy bowiem aktorka i siatkarz wybrali się wspólnie na ślub znajomych. Ktoś mógłby powiedzieć, że to jeszcze o niczym nie świadczy. Jak jednak donosił anonimowy informator Faktu, podczas hucznego wesela Zosia Zborowska i Andrzej Wrona okazywali sobie czułe gesty i nie kryli się już tym, że są sobą mocno zauroczeni. Ani aktorka, ani siatkarz nie chcieli odnosić się wówczas do krążących na ich temat plotek. Zobaczcie, jednak, co Zosia zrobiła teraz!

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona są parą?

Zofia Zborowska pojawiła się ostatnio na meczu Andrzeja Wrony, na który specjalnie założyła koszulkę z jego drużynowym numerem „8”. Myślcie, że to oznacza, że Zosia Zborowska chciała w ten sposób potwierdzić, że na poważnie spotyka się z Andrzejem Wroną? Wcale byśmy się nie zdziwili. Wtedy aktorka i siatkarz tworzyliby jedną z najładniejszych (i najwyższych!) par w polskim show-biznesie ;-) Trzymamy zatem za to mocno kciuki i czekamy na oficjalne potwierdzenie tego związku!

Tymczasem zdjęcie Zosi Zborowskiej w koszulce, którą na co dzień na boisku nosi Andrzej Wrona, znajdziecie w naszej GALERII--->