Zuzanna Borucka pomimo swojego młodego wieku jest prawdziwą weteranką polskiej vlogosfery. Swój pierwszy kanał na YouTube o nazwie "Szalona Zuzia" założyła już pod koniec 2012 roku. Wygadana nastolatka szybko podbiła serca młodej widowni swoimi zabawnymi filmikami. Po roku założyła nowy kanał, przybrała pseudonim "Banshee" i zdobyła jeszcze więcej wiernych widzów, stając się jedną z najpopularniejszych osobowości w polskim internecie.

Sława w sieci niestety nie szła w parze z szczęściem w życiu osobistym. Prywatne problemy youtuberki negatywnie wpłynęły na jej aktywność w sieci. Filmy pojawiały się coraz rzadziej, a fani zaczęli wprost żalić się, że tęsknią za "dawną Zuzią".

Zuzanna Borucka po jakimś czasie porzuciła swoje internetowe alter ego i zaczęła publikować filmy pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Z czasem zaczęła też głośno mówić o swoich rozterkach w życiu prywatnym - otwarcie przyznała się swojej widowni do problemów ze zdrowiem psychicznym. Spotkało się ze skrajnymi reakcjami. Jedni podziwiali ją wtedy za szczerość i otwartość, drudzy zaś krytykowali za nadmierną wylewność. 

Zuzanna Borucka i Igor

Ogromne emocje wśród fanów Zuzi wzbudzały nie tylko jej filmy i wizerunek (kolorowe włosy i liczne tatuaże), ale także jej związek z innym znanym twórcą internetowym, Igorem Szwęchem, w znanym w sieci jako Wielmożny Igor. Para była ze sobą od 2015 roku i rozstała się na początku tego roku w atmosferze sporej afery. Młoda youtuberka publicznie dzieliła się bowiem szczegółami i kulisami rozstania z chłopakiem, co ponownie nie spodobało się wielu jej obserwatorom.

Zuzanna Borucka - skandale

Zuzanna Borucka ma na swoim koncie także kilka mniejszych i większych skandali. Jesienią zeszłego roku spadła na nią ostra fala krytyki za podrzucanie swoimi kotami w celu wykonania im zdjęć "w locie". Z kolei w czerwcu Instagram zablokował jej poboczny profil (@zuzeklobuzekreality) za opublikowanie na InstaStories zdjęć słynnych zbrodniarzy, m.in. Adolfa Hitlera i Osamy bin Ladena. Obok znajdowały się ich zdjęcia z dzieciństwa.

Ale oni też byli dziećmi... (...) Nie umiem patrzeć na ludzi źle - tak youtuberka podpisała grafikę.

Zuzanna szybko pożałowała swoich wniosków, ale też oburzyły ją publikacje portali plotkarskich na temat afery z jej udziałem.

- Instagram zdjął post po 5 minutach, aby dzieci nie widziały twarzy tak mrocznych osób naszej historii, a Pudelek teraz ten post promuje - skomentowała sprawę Borucka.

Kim jest Zuzanna Borucka prywatnie?

Zuzanna Borucka przyszła na świat 23 lutego 1996 roku. W tym roku skończyła więc 23 lata. Pochodzi z małej miejscowości Laskowo Stare w Wielkopolsce. Jej matka z wykształcenia jest nauczycielką języka niemieckiego, ale pracuje w rodzinnej restauracji, którą prowadzi razem z jej ojcem Zuzanny. Youtuberka ma starszego brata.

Zobacz zdjęcia Zuzanny Boruckiej w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: JACLYN HILL - kim jest youtuberka, która sprzedawała skażone szminki?