Są niemal identyczne. Głównie kojarzymy Zuzannę Bijoch, ale tak naprawdę to Julia Bijoch jako pierwsza zasłynęła w świecie mody. Świetnie radzą sobie zarówno na wybiegach, jak i podczas sesji zdjęciowych. Jak trafiły do świata mody?

Okazuje się, że to Julia Bijoch wpadła na pomysł, by spróbować swoich sił w modelingu. Namówiła młodszą o dwa lata siostrę, Zuzannę Bijoch, by wysłały zdjęcia do agencji D’Vision. Szybko podpisały kontrakt i tak zaczęły swoją przygodę z modelingiem.

Siostry Bijoch razem pracują na jedno nazwisko, nie ma między nimi konkurencji. Dlaczego? Każda z nich zajmuje się inną działką świata mody. Julia Bijoch stawia przede wszystkim na komercję, czyli zdobi okładki magazynów, bierze udział w sesjach zdjęciowych czy reklamach. Z kolei Zuzanna Bijoch podbija rynek high fashion.

Zuzanna Bijoch szybko znalazła się na szczycie najpopularniejszych modelek na świecie. Wszystko za sprawą idealnego wzrostu – Zuza ma 175 cm. To przede wszystkim wzrost uniemożliwił Julii (172 cm) startowanie w tej kategorii. Za to starsza siostra odnosi wielkie sukcesy w modelingu komercyjnym.

Obie siostry bardzo poważnie myślą o swojej przyszłości i nie opierają jej tylko na modelingu. Zuzanna myśli o rozpoczęciu studiów prawniczych,  z kolei Julia kończy studia stomatologiczne.

Zobaczcie w naszej galerii jak wyglądają siostry Bijoch!