Druga edycja programu "Love Island" dobiegła końca. Po półtora miesiąca romantycznych przygód i miłosnych uniesień ostatni uczestnicy opuścili willę na "Wyspie Miłości". Samolot ze zwycięzcami i finalistami randkowego show wylądował w niedzielę, późnym wieczorem, na warszawskim Okęciu.

Finaliści Love Island 2 wrócili do Polski

Magda, Igor, Ola i Rafał oraz laureaci, Julia i Dominik, na lotnisku Chopina po raz pierwszy mieli okazję na żywo poznać bliskich swoich partnerów. Nie obyło się bez łez wzruszenia.

Cała szóstka sprawiała wrażenie zgranej ekipy przyjaciół. Ciężko było im się rozstać i odjechać do swoich domów - donosi Polsat.

Wszystkie trzy pary, które dotarły do finału, są już w oficjalnych związkach. Najprostszą sytuację mają zdecydowanie Julia i Dominik, ponieważ oboje mieszkają na co dzień w stolicy. Ola i Rafał na razie będą musieli dzielić swój wspólny czas między Poznań i Łódź. Z kolei największe wyzwanie zdecydowanie czeka w najbliższym czasie Igora, który dla Magdy chce się na stałe przeprowadzić z Londynu do Warszawy.

Zobacz zdjęcia zwycięzców i finalistów z lotniska już teraz w naszej GALERII.

ZOBACZ: Finał Love Island 2 - sprawdź dokładne wyniki głosowania widzów