O PROJEKCIE

Gala Beauty Stars to plebiscyt magazynu Gala wyróżniający wyjątkowe i godne polecenia miejsca usług urodowych i zdrowotnych.Jako jedyna taka akcja łączy udział w plebiscycie ze smart-promocją uczestnika.

Gala wyróżnia godne polecenia miejsca w kategoriach: gabinety medycyny i dermatologii estetycznej • gabinety kosmetyczne • gabinety stomatologiczne • salony fryzjerskie • hotele SPA

Plebiscyt składak się z 4 etapów: we wrześniu prezentujemy uczestników – gabinety, kliniki, salony, SPA na dedykowanej plebiscytowi stronie gala.pl/gbs, promowanej przez FB oraz na gala.pl, a także w magazynie Gala. W tym czasie trwa głosowanie użytkowników i klientów na ich ulubione urodowe miejsca. Do finału plebiscytu przechodzi po 6 miejsc w każdej kategorii, które zebrały największą ilość głosów. Miejsca te odwiedzają przedstawiciele magazynu Gala w formule „tajemniczego klienta”. Opinie testerów bierze pod uwagę jury plebiscytu, które podejmuje ostateczną decyzję o wyborze 3 laureatów w każdej z kategorii. Nagrody wręczane są w trakcie uroczystej gali, która odbywa się na początku grudnia.

REGULAMIN

 

Zgłoszenie do Plebiscytu GALA BEAUTY STARS

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami przetwarzania Twoich danych osobowych.

* Pole obowiązkowe 

 

 

 

Gala Beauty Stars wyróżnia wyjątkowe i godne polecenia miejsca w pięciu kategoriach.

 

 

KATEGORIE PLEBISCYTU

NAGRODY DLA ZWYCIĘZCÓW

CERTYFIKAT
Najlepsze miejsce 
w kategorii

STATUETKA
Najlepsze miejsce 
Gala Beauty Stars 2017

ADVERTORIAL
Całostronicowa reklama 
w magazynie Gala

 

 

NAGRODY DODATKOWE W KATEGORII HOTELE  SPA

Prezentacja 3 nagrodzonych hoteli na stronie promocyjnej w magazynie Traveler National Geographic Polska, jako miejsca wypoczynku w Polsce polecane przez magazyn Gala

Prezentacja wszystkich 3 nagrodzonych hoteli na stronie promocyjnej w Kalejdoscope (magazyn pokładowy LOT), jako miejsca wypoczynku w Polsce polecane przez magazyn Gala.