Gabinety medycyny estetycznej

Dr Edyta Engländer Dermatologia ogólna i estetyczna

Gabinety medycyny estetycznej

Dr Edyta Engländer Dermatologia ogólna i estetyczna

Przez szlachetny umiar wydobywamy prawdziwe piękno tu, gdzie wiek jest atutem GABINET DR EDYTY ENGLÄNDER to miejsce w sercu Wrocławia, w którym kompleksowo dbamy o zdrowie i urodę skóry. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, wykorzystujemy zaawansowane osiągnięcia techniki, preparaty znanych i renomowanych firm. Naszym atutem jest wiedza, doświadczenia i pasja. Do zagadnień zdrowia i urody podchodzimy holistycznie – zabiegi i kuracje dobieramy po dogłębnym zapoznaniu się z pacjentem i jego potrzebami. Kluczem jest szlachetny umiar – osiągnięcie maksymalnego efektu przy minimalnej ingerencji.

ul. Skwierzyńska 20/2, Wrocław
tel. +48 71 338 58 58
englander.com.pl

Klinika Piękna Kalina

Gabinety medycyny estetycznej

Klinika Piękna Kalina

KLINIKA PIĘKNA „KALINA” to wyjątkowe miejsce stworzone dla klientów ceniących jakość, profesjonalizm i miłą atmosferę. Kompleksowo dbamy o urodę i dobre samopoczucie, oferując zabiegi na twarz, zabiegi na ciało i masaże, zabiegi kosmetologii hi-tech, medycyny estetycznej i ginekologii plastycznej, depilację laserową, makijaż permanentny i wizaż, konsultacje i programy dietetyczne. Pracujemy na certyfikowanych urządzeniach i najlepszych markach kosmetycznych i medycznych, do dyspozycji klientów jest stały zespół ekspertów poszczególnych dziedzin.

ul. Widoczna 51, Warszawa
tel. 500 516 118
www.klinikakalina.pl

Klinika Miracki

Gabinety medycyny estetycznej

Klinika Miracki

KLINIKA MIRACKI, klinika medycyny estetycznej z kompleksową oraz najszerszą ofertą nowoczesnych zabiegów na twarz i ciało, to przede wszystkim ekspert laseroterapii. 10 lat doświadczenia, tysiące przeprowadzonych zabiegów i terapii gwarantują, że nasi Pacjenci są w rękach ekspertów i profesjonalistów. Wyróżnia nas najwyższy standard, najwyższa jakość oraz największy wybór najnowszych technologii. Słuchamy, doradzamy i pomagamy a najcenniejszym uznaniem jest dla nas zadowolenie naszych Pacjentów.

Al. Wilanowska 67, Warszawa
tel. 22 10 30 30
www.klinikamiracki.pl

Klinika Promedion

Gabinety medycyny estetycznej

Klinika Promedion

KLINIKA PROMEDION to wyjątkowe miejsce na mapie polski. Położona na skraju lasu, gwarantuje pełną dyskrecję. Eleganckie wnętrze oraz najnowocześniejszy sprzęt medyczny zapewniają poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Najwyższej klasy chirurdzy plastyczni, dermatolodzy oraz lekarze medycyny estetycznej i kosmetolodzy łączą tutaj swe siły, by efekty ich pracy zbliżały do ideału. Zindywidualizowane podejście do każdego pacjenta, wybór najbardziej odpowiednich procedur medycznych, podział pracy, według kompetencji poszczególnych specjalistów, sprawiają, że rezultaty nie są tu przypadkowe, lecz stanowią owoc dobrze przemyślanej strategii i najwyższego profesjonalizmu.

ul. Wóycickiego 4, Warszawa
tel. +48 22 835 16 12
klinikapromedion.pl

Medical Clinic Podhale

Gabinety medycyny estetycznej

Medical Clinic Podhale

MEDICAL CLINIC PODHALE to wielospecjalistyczna klinika medyczna u podnóża Tatr. Sercem kliniki jest blok operacyjny, na którym wykonujemy zabiegi z zakresu: • chirurgii plastycznej i estetycznej • implantologii stomatologicznej • chirurgii ogólnej i naczyniowej • laryngologii • ortopedii • okulistyki. Wychodząc naprzeciw Pacjentom oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, w oparciu o najnowsze technologie. Doświadczony zespół lekarzy, dostępność wielu usług medycznych w jednym miejscu, aparatura medyczna najwyższej klasy, nowoczesne wyposażenie kliniki gwarantują naszym Pacjentom poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie.

ul. Nowotarska 294, Wakmsnund / k. Nowego Targu
tel. 18 26 44 000
medicalclinic.pl

MEDSPA by Dr Kobylińska

Gabinety medycyny estetycznej

MEDSPA by Dr Kobylińska

Jesteśmy gabinetem dermatologii i medycyny estetycznej prowadzonym przez doświadczonego lekarza doktor IZABELĘ KOBYLIŃSKĄ, która posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w kraju oraz za granicą. W naszym gabinecie wykonywane są zarówno zabiegi w zakresie chorób dermatologicznych, jak również pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej, takich jak: zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, kwasu L-polimlekowego, osocze bogatopłytkowe, peelingi głębokie i średniogłębokie, ViPeel, lipoliza, mezoterapia, zabiegi odżywczo -regeneracyjne oraz liftingujące.

Czarny Dwór 14/7, Gdańsk
tel. (+48) 58 346-66-58
medspa.pl

NEWESTETIC

Gabinety medycyny estetycznej

NEWESTETIC

NEWESTETIC to miejsce stworzone z dużą troską dla osób chcących w miłej atmosferze porozmawiac o urodzie. Specjalizujemy się w zabiegach medycyny estetycznej wykonywanych manualnie. Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z wykorzystaniem produktów najlepszych marek. Priorytetem jest naturalny, świeży wygląd. Zabiegi wykonujemy z poszanowaniem standardów sztuki lekarskiej. Miejsce zostało zaprojektowane i zaaranżowane z myślą o naszych pacjentach, aby mogli poczuć się swobodnie i skupić się na estetycznych aspektach zycia. Odnajdziecie nas w zakątkach Starego Miasta.

NEWESTETIC
ul. Zamojska 8, Lublin
tel. +48 81 473 7080
newestetic.pl

QUANTUM CLINIC

Gabinety medycyny estetycznej

QUANTUM CLINIC

Naszą misją jest w pełni indywidualne podejście do klienta. Wyjście jemu na przeciw jego marzeniom, oczekiwaniom i pragnieniom jakie sobie sam stawia. Zespół QUANTUM CLINIC opracowuje dla Państwa indywidualny plan zabiegowy na dłuższy okres czasu w oparciu o wiedzę i doświadczenie lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów i nowoczesnej technologii. Ważne również jest to aby każdy kto Nas odwiedza czuł się zrelaksowany i wypoczęty. Nasze holistyczne podejście do pacjenta to jest Nasza dewiza! Twoja uroda na lata to nasz cel!

Quantum Clinic
ul. Piękna 15, Warszawa
tel: +48 885 580 053
quantumclinic.pl

Renew Skin Instytut Diagnostyki Skóry i Terapii Stosowanych

Gabinety medycyny estetycznej

Renew Skin Instytut Diagnostyki Skóry i Terapii Stosowanych

Renew Skin Instytut Diagnostyki Skóry i Terapii Stosowanych skierowany jest dla Klientów poszukujących kompleksowego podejścia do przedstawianego problemu. Naszym celem jest indywidualna diagnostyka skóry przy wykorzystaniu jedynego na Śląsku aparatu USG wysokiej częstotliwości. Naszą misją jest tworzenie miejsca, przeznaczonego dla Klientów poszukujących przede wszystkim bezpieczeństwa, komfortu oraz najwyższej jakości świadczonych usług, co przekłada się na budowie zaufania i współpracę z Klientami. Szeroki zakres oraz wybór świadczonych zabiegów gwarantuje dopasowanie indywidualnej terapii zabiegowej dla każdego Klienta.

RENEW SKIN INSTYTUT DIAGNOSTYKI SKÓRY I TERAPII STOSOWANYCH
ul. Kościuszki 49, Katowice
tel: +48 577 666 922
renewskin.pl

SkinClinic

Gabinety medycyny estetycznej

SkinClinic

SkinClinic to renomowana klinika medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej i kosmetologii w samym sercu Warszawy. Z sukcesem działamy już od 10 lat. Nasze motto to doświadczenie, zaufanie i profesjonalizm. Przez 10 lat zaufały nam dziesiątki tysięcy pacjentów, jak również gwiazdy polskiego show biznesu Justyna Steczkowska, Joanna Krupa, Katarzyna Pakosińska, Edyta Olszówka, Anna Dereszowska i wiele, wiele innych. Nasz główny cel to zadowolenie i satysfakcja naszych pacjentów.

SkinClinic Katarzyna Chwedoruk
ul. Stawki 4B, Warszawa
tel: 22 424 46 46
skinclinic.pl

Soft Skin Dermaclinic

Gabinety medycyny estetycznej

Soft Skin Dermaclinic

Klinika dermatologii i medycyny estetycznej założona przez dr n. med. Elżbietę Wojtowicz Prus, to wyjątkowe miejsce, w którym o zdrowie i urodę skóry dbają prawdziwi profesjonaliści. Soft Skin przyjmuje pacjentów z problemami dermatologicznymi, zajmuje się szeroko dermatologią dziecięcą, ale równie intensywnie rozwija profesjonalną medycynę estetyczną, opartą na prawdziwych kompetencjach. Twórczyni SOFT SKIN skupiła wokół siebie najlepszych ekspertów: chirurgów, lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów. Traktując skórę holistycznie klinika oferuje pacjentom także terapie dietetyczne i psychologiczne.

Soft Skin Dermaclinic
ul. Dąbrowskiego 32 a lok 1u, Wrocław
tel: +48 512 822 207
softskin.pl

Holistic Clinic

Gabinety medycyny estetycznej

Holistic Clinic

Holistic Clinic to nowoczesna klinika medycyny estetycznej, którą wyróżnia holistyczne podejście do pacjenta. Wierzymy, że piękno wynika z równowagi między zdrowym ciałem, umysłem i psychiką. Dlatego też oferujemy naszym pacjentom szeroki wachlarz indywidualnie dobranych usług z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej, kosmetologii, dietetyki oraz psychologii. Jesteśmy prekursorem w stosowaniu innowacyjnych metod leczenia oraz pielęgnacji skóry twarzy. Jesteśmy pierwszą i jedyną kliniką w Polsce, która wykonuje zabiegi odmładzające skórę jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie laserów – pierwszym na świecie hybrydowym laserem frakcyjnym Halo.

Holistic Clinic 
ul. Racławicka 98, Warszawa
tel. +48 22 100 62 26

holisticclinic.pl