Gabinety stomatologiczne

ARTDENT Beauty & Care Dentistry

Gabinety stomatologiczne

ARTDENT Beauty & Care Dentistry

Jako ARTDENT Beauty & Care Dentistry naszą ofertę kierujemy do pacjentów ceniących sobie jakość usług stomatologicznych na światowym poziomie. Nasze usługi łączą w sobie to ,co najlepsze: polską gościnność, niemiecką jakość, szwajcarską precyzję oraz włoskie wyczucie piękna i estetyki. Oferujemy m.in. Stomatologię Estetyczną, Stomatologię Mikroskopową zapewniającą wysoką jakość leczenia oraz inne usługi takie jak diagnostykę radiologiczną, czy leczenie bruksizmu. Jednym słowem kompleksowa stomatologia na najwyższym poziomie. Prawdziwym dla nas wyzwaniem są pacjenci, których oczekiwania nie zostały dotychczas spełnione.

ARTDENT Beauty & Care Dentistry
ul. Władysława Jagiełły 4/2, Sopot
tel: +48 58 380 03 58
artdent-sopot.pl

BestWayDent

Gabinety stomatologiczne

BestWayDent

W kinice BestWayDent oferujemy naszym pacjentom pełen zakres usług stomatologicznych, nieustanie bierzemy udział w szkoleniach i kursach na terenie całego kraju jak i świata. Leczymy z pasją oraz empatią wykorzystując osiągnięcia najnowszej technologii jak i rozległą wiedzę.

BestWayDent
ul. Krasińkiego 59/73, Warszawa
tel: 510 444 424
bestwaydent.pl

Credus Clinic

Gabinety stomatologiczne

Credus Clinic

CREDUS CLINIC to nowe miejsce na medycznej mapie Poznania. Symbol profesjonalizmu, eleganckiej nowoczesności oraz kompleksowej obsługi pacjenta. Świadczymy usługi medyczne z zakresu stomatologii, implantologii, ortopedii, kardiologii, dermatologii oraz medycyny estetycznej. Zapewniamy komfortowe warunki oczekiwania na wizytę w jasnych, stylowych wnetrzach, w otoczeniu kultowych prac Szymona Brodziaka. Pracujemy na najwyższej klasy nowoczesnym sprzęcie medycznym stosując zaawansowane metody leczenia. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pacjentów.

Credus Clinic
ul. Dolna Wilda 6, Poznań
tel. +48 722 227 777
credus.clinic/

Denmed

Gabinety stomatologiczne

Denmed

Kliniki Stomatologiczne Denmed od 16 lat dbają o zdrowy uśmiech pacjentów, stale rozwijając się i wprowadzając najnowsze technologie. Specjaliści kompleksowo dbając o uśmiech zaczynając od standardowych wypełnień, poprzez leczenie kanałowe pod mikroskopem, protetykę, stomatologię dziecięcą, ortodoncję po chirurgię oraz implanty. W ofercie kliniki możemy znaleźć profesjonalne zabiegi higienizacyjne. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie dlatego zespół Denmed konsultuje problemy zdrowotne z innymi specjalistami. Kliniki Denmed są miejscem, w którym nowoczesna stomatologia bazuje na innowacyjnych rozwiązaniach.

Denmed
ul.Hallera 102A, Toruń
tel: +48 730 900 951
denmed-klinika.pl

Interdentica Centrum Stomatologii Estetycznej

Gabinety stomatologiczne

Interdentica Centrum Stomatologii Estetycznej

INTERDENTICA to zespół doświadczonych specjalistów i nowoczesne rozwiązania. Leczymy najtrudniejsze przypadki bez stresu. Kochamy stomatologię i dlatego w leczeniu stosujemy najnowsze i najpewniejsze światowe rozwiązania. Aby zapewnić najwyższy standard, wykorzystujemy tylko nowoczesne i wysokogatunkowe materiały. Posiadamy najnowocześniejszy technologicznie sprzęt diagnostyczny dostepny na rynku europejskim. Naszym celem jest zapewnienie Pacjentom naturalnego i pięknego uśmiechu, niezależnie od problemów z jakimi się do nas zgłaszają. A wszystko to odbywa się w komfortowych warunkach i miłej atmosferze.

Interdentica Centrum Stomatologii Estetycznej

ul. Zdrojowa 44R

33-300 Nowy Sącz

tel: 691175233

Klinika Moreno

Gabinety stomatologiczne

Klinika Moreno

KLINIKA MORENO to nowoczesna Klinika Ortodoncji, Implantologii i Medycyny Estetycznej w Warszawie, której właścicielką jest dr Katarzyna Moreno-Szypowska, lekarz z ponad 12 letnim stażem. Zapewniając jednocześnie najwyższy poziom usług stomatologicznych, ortodontycznych i z zakresu medycyny estetycznej w oparciu o najnowocześniejsze technologie używanych materiałów i urządzeń medycznych. O profesjonalizm doskonałej obsługi pacjenta i wysoki standard usług wykonywanych w Klinice Moreno dba zespół lekarzy, którzy nieustannie szkolą się i podnoszą kwalifikacje. Tym samym zapewniając swoim pacjentom szeroki wachlarz usług stomatologicznych w jednym miejscu po prawej stronie Wisły.

KLINIKA MORENO
al. Waszyngtona 45/51, Warszawa
tel: 735 989 959
klinikamoreno.pl

Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej

Gabinety stomatologiczne

Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej

Od 1972 roku tworzymy Klinikę Stomatologii Estetycznej jako wyjątkowe miejsce, gdzie zamiłowanie do nowoczesnej stomatologii spotyka się z niezrównaną troską o komfort i bezpieczeństwo Pacjenta. Każdego dnia z ogromną starannością dbamy o najdrobniejszy szczegół, pracując wyłącznie na bardzo nowoczesnym sprzęcie, zgodnie z najwyższymi, światowymi standardami. Nasz zespół, jako jeden z nielicznych w Polsce został nagrodzony statuetką Doskonałej Obsługi Pacjenta. Nasza oferta zawiera m.in. leczenie kanałowe, implantologię, protetykę, stomatologię zachowawczą i estetyczną, technologię CAD/CAM, ortodoncję niewidzialną - INVISALIGN.

Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej
ul. Ugory 2, Toruń
tel: 784 804 809
kse.dental

Kosmo Dental Clinic

Gabinety stomatologiczne

Kosmo Dental Clinic

KOSMO DENTAL CLINIC oferuje Pacjentom pełen zakres usług z zakresu stomatologii oraz z medycyny estetycznej. Przestronna recepcja, jak i znajdujący się w pobliżu parking, ułatwią Państwu dostęp do naszych nowoczesnych gabinetów. Do każdego podchodzimy w sposób kompleksowy, począwszy od stomatologii zachowawczej, przez chirurgię i implantologię, kończąc na protetyce. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy z naciskiem na komfort pacjenta, dlatego u nas nie muszą Państwo obawiać się stresu oraz bólu. Naszymi ambasadorami są Pan Andrzej Sołtysik i Pani Joanna Jabłczyńska.

KOSMO DENTAL CLINIC S.C.
Pl. Piłsudskiego 9, Gliwice
tel. 32-307-2000
kosmodental.pl

Maestria Clinic

Gabinety stomatologiczne

Maestria Clinic

MAESTRIA to ultranowoczesne kliniki w centrum warszawskiego Mokotowa oraz w Śródmieściu, stworzone z myślą o pacjentach oczekujących ponadstandardowych efektów, zarówno w kompleksowym leczeniu implantologicznym jak i w stomatologii i medycynie estetycznej. Jesteśmy pionierami leczenia wykorzystującego komórki macierzyste, czynniki wzrostu oraz licznych innych nowatorskich terapii autogennych. Wiele z naszych metod leczenia jak implanty anatomiczne, mielone zęby czy kremy i pasty zawierające czynniki wzrostu pacjenta jest unikalnych na skalę światową i po raz pierwszy w Polsce zostały zastosowane właśnie w Maestrii.

Maestria Clinic
ul. Rodziny Hiszpańskich 8, Warszawa
tel: 22 460 08 06

maestria.clinic

Naturaldens®

Gabinety stomatologiczne

Naturaldens®

W klinice Naturaldens®, tworzymy i przywracamy piękny uśmiech naszym pacjentom, stosując nowoczesne metody implantologiczne, protetyczne i ortodontyczne. Przede wszystkim dbamy o zachowanie własnych zębów pacjenta jak najdłużej. W tym celu stosujemy najnowsze procedury jakie dostarcza stomatologia bio-naśladowcza. Stosujemy nowoczesną diagnostykę, jak np. tomografię komputerową (CBCT) a także e-wizualizacje uśmiechu. Pacjenci cenią nas głównie za indywidualizację podejścia do ich potrzeb.

Naturaldens
ul. Prymasa Augusta Hlonda 2/U1
Warszawa
naturaldens.pl

 

Soldent – Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii

Gabinety stomatologiczne

Soldent – Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii

SOLDENT Klinika Ortodoncji Estetycznej i Implantologii to nowoczesna placówka, która świadczy usługi na światowym poziomie. Zespół specjalistów, z wieloletnią praktyką, zapewnia kompleksowe leczenie jamy ustnej, indywidualnie dobrane do każdego pacjenta. SOLDENT jest liderem w dziedzinie ortodoncji lingwalnej, protetyki komputerowej i implantologii. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, oferując niewidoczne leczenie ortodontyczne, za pomocą aparatów lingwalnych, najwyższej jakości implanty oraz protetykę komputerową. Wysoko wykwalifikowani lekarze, najwyższej klasy materiały i sprzęt sprawiają, że Klinika posiada szerokie grono stałych klientów, z kraju i z zagranicy.

Soldent – Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii
ul. Bagno 2, lokal usługowy 7 (wejście E), Warszawa
tel: 22 620 10 30
soldent.pl

 

Klinika Wieczorek

Gabinety stomatologiczne

Klinika Wieczorek

Klinika Wieczorek to miejsce stworzone z pasją, odzwierciedlające nasze codzienne podejście do estetyki i piękna. Z należytą starannością dbamy o to, aby nasi Pacjenci czuli się wyjątkowo, komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie.
Jako pierwsi w Grudziądzu w leczeniu implanto-protetycznym stosujemy nawigację komputerową SIMPLANT, która pozwala na niezwykle precyzyjne zaplanowanie zabiegu implantologicznego.
Nasza Klinika to nie tylko nowoczesne gabinety. To wyjątkowe miejsce, które tworzą przede wszystkim ludzie. Wykwalifikowana kadra specjalistów z zapałem i  zaangażowaniem podchodzących do swojej pracy.

Klinika Wieczorek
Al. 23 Stycznia 18, 86-302 Grudziądz
tel. 502 507 511
klinikawieczorek.pl