Jury

DR N. MED. IRENA WALECKA

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii, jak również z zakresu balneologii i medycyny fizykalnej oraz zdrowia publicznego.

Pełni funkcję Kierownika Kliniki Dermatologii CSK MSW w Warszawie oraz jest konsultantem wojewódzkim dla województwa mazowieckiego w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Niekwestionowany ekspert z zakresu medycyny estetycznej, wykładowca i trener na studiach podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Czynnie uczestniczy w wielu zjazdach, sympozjach i szkoleniach organizowanych przez międzynarodowe i krajowe Towarzystwa Dermatologii i Medycyny Estetycznej. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie potwierdzone licznymi certyfikatami zawodowymi oraz współpracuje z prestiżowymi gabinetami dermatologii i medycyny estetycznej, między innymi Instytutem Zdrowia Manufaktura Urody.

ANETA MULLER

Absolwentka francuskiej podyplomowej szkoły Organizacji i Zarządzania EDHEC, menadżer i pełnomocnik jakości. Właścicielka firmy SPA CONSULTING. Od 15 lat związana z branżą Spa & Wellness jako Menadżer Spa i niezależny Konsultant.

Tworzy koncepcje i filozofie obiektów spa & wellness, buduje i szkoli zespoły z jakości obsługi klienta i sprzedaży, przeprowadza audyty, rekomenduje i wprowadza programy naprawcze.

Autorka cenionych koncepcji Spa m. in. : PAŁAC MIERZĘCIN wellness & wine resort, HERBARIUM Hotel & Spa, ZAMEK TOPACZ Hotel & Art Spa

DR WOJCIECH RYNCARZ

Absolwent Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Należy do lekarzy-pionierów, którzy wprowadzili w Polsce do codziennej praktyki leczenie implantologiczne. Swoich pierwszych pacjentów implantologicznych prowadzi od 1992 roku.

Jeden z członków-założycieli Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, a obecnie członek Zarządu PASE. Cały czas nie tylko poszerza swoje kompetencje zawodowe, ale również zajmuje się dydaktyką przekazując swoją wiedzę następnym pokoleniom lekarzy.

Uzyskał tytuł Master of Science w dziedzinie Implantologii Stomatologicznej na Uniwersytecie we Frankfurcie (Niemcy) oraz ukończył pełen program Studium Podyplomowego Kois Center w Seattle (USA).

Specjalizuje się w kompleksowych pracach mających na celu nie tylko rekonstrukcje braków uzębienia, ale poprawę estetyki uśmiechu. Jako pierwszy w Polsce miał przyjemność robić "Metamorfozy" dla miesięcznika Claudia oraz TVN. Na co dzień przyjmuje w Warszawie.

ANDRZEJ MATRACKI

Andrzej Matracki to niekwestionowany autorytet fryzjerstwa. Wielokrotnie nagradzany mistrz Świata, Europy i Polski. Prezydent stowarzyszenia Fryzjerstwo Polski. Z zaangażowaniem ocenia i szkoli młodych adeptów fryzjerstwa. Skutecznie łączy pracę z pasją prowadząc własne salony na terenie Polski.

DR ARTUR MARKOWSKI – SPECJALISTA DERMATOLOG

Jeden z pierwszych lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną w Polsce, pionier i propagator wielu niestandardowych metod zarówno leczenia skóry (m.in. terapia fotodynamiczna stosowana w leczeniu chorób skóry) jak i jej rewitalizacji. Jako pierwszy w Polsce zaprezentował nowoczesną technikę rewitalizacji skóry: ROLL-CIT MEDYCZNY.

Praktyk i dydaktyk, autor ponad 300 publikacji, inicjator i opiekun merytoryczny Collegium Cosmeticum. Współorganizator i wykładowca wielu ogólnopolskich seminariów i kongresów dla lekarzy i kosmetyczek.