Anna Mucha

Anna Mucha

Data i miejsce urodzenia: 26.04.1980, Warszawa

Dzieci: Stefania i Teodor

Zawód: Aktor/ka

Kraj: Polska

Anna Mucha to polska aktorka, celebrytka i prezenterka telewizyjna. Zdobyła popularność zwłaszcza za sprawą roli Magdaleny Marszałek w serialu „M jak miłość”. Występowała również w wielu filmach i programach TV, np. „Jak oni śpiewają” czy „Taniec z gwiazdami”. 

W artykule zdradzamy wiek Anny Muchy, opisujemy jej doświadczenie jako aktorki i prezenterki, a także ukazujemy jej życie prywatne. Odpowiadamy m.in. na pytanie o to, co je Anna Mucha, ile schudła po ciąży, gdzie rodziła oraz czy jest w trzeciej ciąży. 

Anna Mucha (wiek) - data urodzenia aktorki 

Data urodzenia Anny Muchy to 26 kwietnia 1980 roku. Oznacza to, że wiosną 2020 roku kończy okrągłe 40 lat. Wiele kobiet mogłoby jej pozazdrościć tak młodego wyglądu, pomimo średniego już wieku. Aktorka urodziła się w Warszawie. Ma 165 centymetrów wzrostu. 

Anna Mucha - filmy i programy TV 

Anna Mucha to aktorka, która swój debiut zanotowała już w wieku dziewięciu lat. Odegrała wówczas rolę Sabinki w filmie „Korczak” w reżyserii Andrzeja Wajdy. Po raz pierwszy w głównej roli wystąpiła w filmie „Przeklęta Ameryka”, wcielając się w postaci Karoliny Szymańskiej. 

Anna Mucha zagrała również w takich filmach jak: 
    • „Panna Nikt”, 
    • „Lista Schindlera”, 
    • „Młode wilki 1/2, 
    • „Femina” 
    • „Sprawa kobiet”, 
    • „Szczur”, 
    • „Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową”, 
    • „Och, Karol 2”, 
    • „Wkręceni 2”, 
    • „Sąsiady”, 
    • „Pitbull. Nowe porządki”, 
    • „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”. 

Anna Mucha wystąpiła również w wielu programach telewizyjnych. Była reporterką programu „Dzień dobry TVN”, prowadząc w jego ramach cykl podróżniczy „Mucha nie siada”. Jest również zwyciężczynią dziesiątej edycji programu „Taniec z gwiazdami” – zdecydowała się przekazać otrzymaną nagrodę na rzecz fundacji „Nie jesteś sam”. Była także uczestniczką programu rozrywkowego „Jak oni śpiewają”.  

Pełniła poza tym rolę jurora w takich programach telewizyjnych jak „Dance Dance Dance” orz „You Can Dance – Po prostu tańcz”. Występowała w teleturnieju „To był rok!”, była gościem programów rozrywkowych „Kuba Wojewódzki” i „Szymon Majewski Show”, a także wzięła udział w teledysku do piosenki „Prócz ciebie nic” Krzysztofa Kiljańskiego.  

Anna Mucha jako aktorka dała się poznać zwłaszcza jako Magdalena Marszałek z serialu „M jak miłość” w TVP2. Występuje w nim od 2003 roku. Madzia to przyjaciółka Kingi Zduńskiej oraz jej małżonka Piotra, a także matka chrzestna ich córki Lenki. Wśród jej partnerów i kochanków znajdowali się tacy mężczyźni jak Kamil i jego ojciec, Paweł Zduński, Olek oraz Andrzej Budzyński. Magdalena Marszałek zawarła ponadto fikcyjny ślub za pieniądze z Saszą. 

Anna Mucha występowała również w takich serialach jak m.in.: 
    • „Prosto w serce”, 
    • „Na dobre i na złe”, 
    • „O mnie się nie martw”, 
    • „Teraz albo nigdy!”, 
    • „Usta usta”. 

Z kim Anna Mucha ma dziecko? 

Wiele osób zastanawia się nad tym, z kim Anna Mucha ma dziecko? Pytanie to pada w odniesieniu do pogłosek, jakoby miała być w trzeciej ciąży. Przypuszczenia spotęgowało zamieszczenie przez aktorkę na swoim Instagramie zdjęcia, na którym w wymowny sposób łapie się za brzuch. Najprawdopodobniej była to jednak wyłącznie prowokacja i żart, a Anna Mucha nie spodziewa się dziecka. 

Z kim Anna Mucha ma dzieci? Ze swoim byłem partnerem Marcelem Sorą. Jest matką urodzonej w 2011 roku Stefani oraz Teodora, który przyszedł na świat w 2014 roku. Media dotarły do informacji na temat tego, gdzie rodziła Anna Mucha. Okazało się, że poród jej córeczki miał miejsce w szpitalu Medicover w Warszawie. Placówka ta zapewniła aktorce luksusowe warunki, za co przyszło jej zapłacić około 16 tysięcy złotych. Mogła liczyć na prywatną opiekę lekarza czy luksusowy apartament. 

Wielu fanów było także zdumionych tym, jaki wózek ma Anna Mucha. Okazało się, że jest to model Balestino marki Inglesina, którego wartość przekracza 3000 złotych. Aktorka nie musiała jednak tyle wydawać, ponieważ otrzymała go w prezencie. Mucha stara się chronić prywatność swoich dzieci, dlatego rzadko upublicznia ich zdjęcia. 

Szokująca dla wielu osób była także informacja, ile schudła Anna Mucha po ciąży. Celebrytka straciła w ciągu 4 miesięcy około 13 kilogramów. Jej waga z 68 kilogramów spadła do 55 kilogramów. Było to zasługą współpracy z trenerem personalnym, który zalecił jej ćwiczenia i dietę. Jadła często, ale niewiele i odstawiła wysokokaloryczne produkty. Co je Anna Mucha dzisiaj? Jak twierdzi, nie stosuje żadnej diety i spożywa to, na co ma ochotę. 

Anna Mucha - partner 

Anna Mucha była przez 4 lata w związku z Kubą Wojewódzkim, a następnie przez 10 lat z Marcelem Sorą. Postanowiła jednak rozstać się ze swoim wieloletnim partnerem, czego przyczyną była prawdopodobnie zdrada. Marcel Sora związał się z Anną Muchą w 2008 roku, poznając ją na planie programu „Jak oni śpiewają”. Pracował wówczas przy jego produkcji, będąc kierownikiem planu. Dzisiaj Anna Mucha stara się utrzymywać dobre relacje z byłym partnerem, który jest ojcem jej dzieci.